Červen 2008

Idolmaster - 1.

17. června 2008 v 20:38 | Adrasteia |  Anime a Manga
Takže, máme tu novou galerku, kteru jsem objevila :)
A je tu poslední a také v téhle době aktuální ;)

Chobits - Část 1. - Kapitola 9. (14 stran)

10. června 2008 v 12:32 | Adrasteia |  Chobits
No, tak jsem si po dlouhém čase zase vzpomenula, no, že jsem slibovala další kapitolu

CLAMP a jeho přehlídka s jeho ledovější paletou barev

9. června 2008 v 9:23 | Adrasteia |  Anime a Manga
Takže, nyní tu máme ddruhou část: tentokrát ledovější barevná paleta od Clampa - modrá bílá, šedá... Snad se vám budou líbit, některé sou opravdu k zamyšlení :)
Takže začínáme sekcí pro dámy ->
začánáme modrým protikladem z předchozí galerie :)
A ještě jeden protiklad :)
No a je tu spíš ženská část pro pány, ale ono je to stejně jedno :) ->
<- Tenhle obrázek opravdu nutí k zamyšlení. Co se asi stalo? To nikdo asi neví...
V této galerii, se podle mě nachází hodně zajímavých obrázků, mnohem více k zamyšlení, než předchozí galerie s ohnivými rozvernějšími barvami. Všeobecně se říká, že modrá barva, je barva mysli, aspoň si to myslím :) snad se nepletu.


CLAMPOVA ohňově zabarvená přehlídka

7. června 2008 v 8:49 | Adrasteia |  Anime a Manga
Jak už název sám napovídá, obrázky dnes do ohňové barvy, snad se vám budou líbit, tak jako mě. Líbí se mi Clampovo využívaní palet barev, stínování a ještě klasického starého stylu v kresbě. Žádný počítač, jen kresba :)
Takže prvně pro dámy ->
Pro obě polovičky ->
A teď pro pány pro mě nádherná dívka :) ->
Teďka už taková dívka v dohořívajícím plápolajícím plamenem :)

Prázdniny za rohem...

6. června 2008 v 7:19 | Adrasteia |  Anime a Manga
... a prázdninám patří slunce a vodní radovánky (no, slunce bych osobně nejradši vypustila )
Ten poslední obrázek mi přijde úžasný, ta barva toho psa i ta dívka

Něco o mě - aktualizace, po delší době :)

5. června 2008 v 15:29 | Adrasteia |  Něco o mě
Ahojky,
tak tentokrát už potřetí, asi by to chtělo už zaktualizovat, nemyslíte? Něco se změnilo, něco ne, spíš lidé kolem mě a ti co jsou se mnou, ale ty tu až tolik nechci rozebírat, radši jen přátele, záliby, aj. jako každý minulý článek s tématem Něco o mě :)
Jméno: Markéta
Příjmení: Klimešová
Věk: 16 ^_^' - to stárnutí je neúprosné XD
Rok narození: 1992
Znamení-Zvěrokruh: Vodnář
Znamení-Čínské: Opice
Typ člověka: Melancholik
Pohled na svět: Jsem realista, ale směřuji k pesimismu, to se nikdy asi nezmění a ještě introvert, i když mi to lidi nevěří ^.^
Bydliště: Praha
Nejlepší přátelé na blogu i jinde: Nechci na nikoho z internetu zapomenout, takže sem radši nic nenapíši, ti co jsou, tak to vědí, snad jo :)
Nejlepší přátelé z okolí, tedy z reality: Maky, Cyril (odborník přes počítače ^.^), Michal Z. (s tím už se nevídám a mrzí mě to, hodně), má teta Vlaďka, má mamka a její mamča - tři lidi z rodiny, které beru i jako přátele - i když... poslední dobou, jsou velice špatné vztahy s mámou, když to tak přiznám, pak noví lidé ze školy: Kateřina L., Julie B., Dominik B. asi bych se zase upsala, spíš dám ilustrační foto (později, nemám ho teď doma)
Lidí, kterých si vážím: Mohu napsat jednoho, spíš který tu už není a odešel mi minulý rok, někdo to ví,m kdo četl ten článek z dřívějška (2007) - Ríša Pokorný, můj střelecký vzor o těch co tu pořád jsou psát nebudu, asi bych se upsala :)
E-mail: 925122@tiscali.cz - tady jsem na 100%
Mobil: Záleží na tom, jestli ho budu chtít dát, ale může být ;)
ICQ: 204-822-612
Nejoblíbenější zvířátka: Koně, vlci, činčilky a další
Má domácí zvířátka: Dvě činčilky, Barunka a Honzík
Oblíbené barvy: Všechny odstíny modré, černá, stříbrná, vínová a bílá
Oblíbené jídlo: Jak kdy
Povaha a něco o mě: Moc se toho od prvního článku nezměnilo, ani od druhého, ale třeba i jo. Pořád se snažím být tedy klidná, ale ukazuje se tu ta výbušnost poděděná po tatínkovi, jsme prý jak dvojčata XD To se opravdu nemění, asi se i nezmění, navíc s výbušnými náladami je to horší a horší, asi tlak z venku: škola, problémy... Stále hledám něco dobrého v každém, nedokáži odepsat člověka po 3 mailech i když se odpuštěním chová třeba i jako naprostý idiot, nakonec se mnohokrát ukázalo, že je to velmi cenný človíček - i když bych měla ale srovnat naší školu... Tam poznáte hned, kdo je jaký člověk, každý si tam jen hraje, většina, prostě chodí to tam jak na karnevalu: každý člověk s maskou na tváři. Ale i pod zlou a lživou slupkou se přece může skrývat něco třeba až nádherného. Dosud se nikdy nevzdávám, pořád se snažím v něco věřit, i když poslední dobou a poslední dva roky je to čím dál těžší, ale to bude asi u každého. Stále nejsem rozsýpací holka :) Chladnost se u mě nezměnila, ale naštěstí si na to lidi z okolí (až na časté výjimky) zvykli a to jsem docela ráda a někteří se i dostali k jiné mé formě, než Frozen Queen... Stále přetrvává mstivost, za to, když mi někdo něco udělá, ale někdy se u mě objeví to že mi je to jedno a nezajímá mě to, ale to musí být maličkosti. Zjistila jsem, že se dá mstít i dva roky. V tuto dobu je to o něco málo méně, než existuje tento blog... nebo tu bylo déle? Už nevím...Nezměnila se ani má nedůvěřivost a ani touha po pravdě, i když ta někdy bolí. Ale je nutností.
Sport: Lukostřelba (už skoro 3 roky), chtěla bych, ale střílet z normálních zbraní, protože já zbraně mě to velmi láká a chtěla bych dělat nějaký bojový sport
Mé úspěchy ve sportu: 1. místo ve Vánoční soutěži pro kroužek ^.^ -> 2. místo (teď nevím kde), 3. místo v kategorii BB (Bare Bow - holý luk) na MČR, 2. místo na Poslední výstřel roku 2007... Je to ale čím dál horší, nedaří se
Záliby: Ráda hra na PC, ale teď spíš na něm pracuji s fotkami, obrázky a snažím se o té bedničce vedle monitoru dozvědět více - i když pohled an počítačový svět mi hodně znechutil náš profesor na gymnáziu - arogantní pitomec, hodně ráda střílím z luku, maluji, poslouchám hudbu (metal, rock, jap. muzika, nedávno se přidal trance :), hrozně ráda poslední dobou fotím (nejoblíbenější režim: makro) a píši (básně, povídky aj.)
Co opravdu miluji: Zimu, vodu - zejména déšť v noci, volnost, tmu, Měsíc a umění
Co nemám v oblibě: Kromě lží a podvodů asi závist, ale sama jí také někdy trpím ;)
Vlastnosti, které si cením na lidech: Upřímnost a vlastní názor
První věc, které si všímám u lidí: Ruce a oči
Vzdělání: Prvák na všeobecném gymnázium prof. Jana Patočky
Popis:
Oči: Šedomodré
Vlasy: Delší, asi do půli zad, hodně tmavý blond, možná spíš hnědá, jak kdy, podle světla, nyní ještě ztmavená tmavě hnědými proužky
Postava: Normální
Výška: 173 cm
Pozn.: Nosím brýle O_O Kuk XD
Přezdívka na blogu: Adrasteia
Vznik přezdívky: Adrasteia - bohyně osudu - "Ta, před níž není úniku"
No, a to je zase vše ;)
Adra
P.S.: Pokud budete chtít ještě něco vědět, napište to do komentářů, nebo napište na maila. Kdyžtak i názor na mě. A pokud se někomu opravdu něco nelíbí, tak já nejsem dokonalá, ani ten dotyčný - nikdo není.

No, opravdu ještě žiji...

5. června 2008 v 13:45 | Adrasteia |  Něco o mě
Ahojky všem,
- ano, já opravdu ještě žiji! I když si tak moc nepřipadám. Tak jako obvykle se vám jdu hned omluvit, že jsem sem zase nic nedala, nebyla jsem tu zase snad skoro sto let... Bohužel, jsem v prváku a je to náročné, tak pomalu nezvládám, nebo nemám večer síli a nebo jsem někde s někým pryč. ALe to hodlám zase nějak napravit, mám nachystané věci, co vám sem i dám, takže doufám, že najdu vždy aspoň 3x do týdne 15 min čas na svůj blog, co už mimochodem existuje... vite jak už dlouho? Já jsem se nad tím tak pozastavila před měsícem, vyšlo mi impozantní číslo: 26 měsíců = 2 roky a 2 měsíce, dohromady kolem 790 dní.
To už je doba? Co tu se mnou trpíte Přesné datum, založení tohoto blogu je: 17. dubna 2006 - ten čas asi opravdu letí.
Takže snad se dám dohromady. Nemám ani na střílení pořádně volno, nedávno mi navíc odešly záda, tři dny jsem byla prakticky nehybná. Sranda, prostě skolioza zad, to, čím mi na střelnici vyhrožovali, ale vážně jsem po ní netoužila.
Příští týden mám zase Mistrovství ČR a dokonce Evropy, s tím, jak střílím, bych tam nejradši nelezla, ale vždycky byla sranda, asi se to musí brát takhle.
Tak se mějte hezky, já pro vás jdu připravit nějaký články.
Adrasteia