Leden 2008

Shinin Tears

30. ledna 2008 v 19:39 | Adrasteia |  Shining Tears
Takže, tady jsou obrázky, co jste u mě před tím v této rubrice neměli:

Jak to vše dopadlo...

29. ledna 2008 v 21:06 | Adrasteia |  Něco o mě
Zdravíčko,
no, tak ples/imatrikulaci jsem nakonec přežila... nohy sice necítím, navíc jsem si ten den, rozsekla ještě před plesem chodidlo, ale co se dá dělat. Jeden tanec jsem přežila, jen mě po něm ta noha po dupnutí trochu bolela více, ale co, ani já neumím tančit :)
Tady vám díky mamce přináším pár fotek, málo a horší kvality, ale v Lucerně se fotit moc nedá a nebylo kdy. Pořád jsem se tam tak někde proplejtala.
Takže tohle je jedna moje nová kamarádka na škole, navíc společná s kamarádem, ze základky, který se mnou přešel na GPJP. Škoda, že oba chodí do 1.C a já do 1.A, ale to bych nepoznala zase pár jiných lidiček.
Aspoň díky mamce bylo co pít. Mňam, víno bylo dobré, aspoň jsme s Markétou to pozvání dostaly :)
A tohle jsou prváci od nás...
Ještě poslední foto, já a po boku Katka, trochu blbej výraz, ale co :) je skvělá, šermířka i kamarádka... škoda, že se jí pokazil večer...
Den před tím, jsem tedy byla i v El Magicovi, bylo to tam dobr, taková dobrá, hm, "hospůdka", nevím, jak jinak to napsat. Hudba skvělá, jen nezapomenu 3 lidem, že mě táhli na parket... samozřejmě jsem jim zdrhla. Ale bylo to tam pěkné.
Konec zpráv,
jen dávám vědět,
že jsem neumřela :)
Adra

Pod sekeru...

25. ledna 2008 v 19:10 | Adrasteia |  Něco o mě
Ahojky všem,
tak tuto neděli se jdu dobrovolně nejspíš nechat popravit. Naše škola, bohužel, jako teď snad ostatní gymply stužkují prváky... no, takže co mě čeká? Šatičky, střevíčky... Takže z toho mám pěknou depku, kdo by neměl, asi když společenské tance nesnáším, tančit neumím, ve střevíčkách a šatičkách, mě také nikdo neučil chodit.
No, prostě to bude drámo, jde mi tam máma i táta, navíc ještě jeden přebývající člověk. Navíc, mi ta škola, ani moc třída nesedla. Jedinou záchranou je, že mám být doma až o půlnoci a v sobotu taky, protože jedu na Chodov, navštívit bývalý klub "Karlos". Či jak to je, dnes se to jmenuje jinak - zjistila jsem navíc, že jsou to staré koleje a že můj táta a mamka to tam znaj pomalu jak svý boty, z té starší doby.
Prostě propadák, můžete hodnotit sami, tady máte malou ukázku, jak budu vypadat na ples, nesedí mi to cítím se v tom blbě, ale co se dá dělat. Na vzhled hlěďte trochu s nadhledem, byla jsem focena po nákupu, uřícená až to hezké nebylo.
Tak se mějte, přežijte a dnes vám tu bude hrát a po pár dalších dnů, má náladovka od System of a Down.
Adrasteia

Shining Tears - Hrdinové

25. ledna 2008 v 18:49 | Adrasteia |  Shining Tears
Ahojky,
jelikož se mi povedlo smazat tuto rubriku, se vším všudy, tak vám sem opět, podruhé dám všechny obrázky co v ní už byly, tak se omlouvám, pokud jste je už viděli - ale sehnala jsem i nové ;)
Adrasteia

Chvilku se tu neukážu a...

18. ledna 2008 v 15:44 | Adrasteia |  Moje vzkazy Vám
Zdar všem,
chvíli se tu neukážu a nějací pitomci mi tu zahltili opakovaným vkládáním komentářů stránku. Nevím, jestli vás to baví nebo co, ale pokud jo tak si běžte jinam, mě stačí jednou napsat, že se vám to líbí a pokud se vám to tu líbí, tak mě neštvěte tímhle, nebo to tu smažu celé a hotovo - míň práce a zabraného času v reále pro mě - smůla pro zamilované fanatiky do anime a mangy + platí pro reklamy, to miluju, pokud jde o blogy, existuje u mě něco jako mail, tak mi pište tam a já vám třeba reklamu na blog udělám, ale takhle mě to štve, není to vyjádření ke článkům.
Blogy a jiné webové stránky nejsou dle mého tapetovací místnosti a pokud nemáte co říct, tak radši nic nepište, občas pochybuji nad inteligencí některých jedinců - asi se v životě moc nudí tak otravují ostatní lidi.
Hezký den.

Carnelian Pictures :)

18. ledna 2008 v 15:33 | Adrasteia |  Carnelian