Květen 2007

Jedna jediná...

31. května 2007 v 16:32 | Adrasteia |  Anime a Manga
Snad se vám obrázky líbí z jedné série a snad se vám bude líbit i hudba, je to má oblíbená, kdyžtak podejte návrhy, od koho by jste tu chtěli hudbu :) Adra

Série - 2. - Oheň a Led

28. května 2007 v 16:45 | Adrasteia |  Anime a Manga
Tohle je trochu méně ohnivější, ale nálada je taková ohnivá a hřejivá - podle mě.
Poslední se mi líbí asi nejvíc.

Roční období a obrázky od jednoho autora k nim ;)

23. května 2007 v 15:30 | Adrasteia |  Anime a Manga
Akorát to léto se mi nepodařilo lepší najít XD

Tenjho Tenge - 1.

17. května 2007 v 15:30 | Adrasteia |  Anime a Manga

Pokus :)

17. května 2007 v 14:28 | Adrasteia |  Blog
Takže konečně mi vyšlo, sem dopravit hudbu a první písnučku věnuji Andy, z blogu -> klik, jelikož mi něco k tomu poradila, dovedla mě k tomu, jak, jinak jsem byla zaregistrovaná, příště bude asi něco od Death Note.
Snad se jí "No way to say" od Ayumi Hamasaki bude líbit ;) a vám také.
Adra

T.T. - 2.

16. května 2007 v 15:30 | Adrasteia |  Anime a Manga
Takže opět od tajného autora pár obrázků :)

Vrátilo se mi to :) a stálo to za to :)

14. května 2007 v 14:02 | Adrasteia |  Něco o mě
Ahojky děcka (nezabíjet, jasný? XD),
koukám, že jsem na vás neměla ani čas (... a právě jsem si všímla jak mám ohmatané tlačítko M - a to mám novou klávesnici půl roku, ani ne, od Vánoc), žádné nové články a to vás jdu zase otravovat s lukostřelbou :) Jelikož jsem byla na dalších závodech a mohu říct, že se za 3 dny (středa, čtvrtek a pátek) vyplatilo trénovat těch 8 hodin a dojíždět 5-6 hodin :) Minulá 3D střelba mi totiž hodně dala, to tu nejsou ani fotky, jela jsem jen se strejdou a právě jsem střílela v teamu s Evropským mistrem (ten je v kategorii, snad OL - olympijský luk - to je to, že na obyčejným luku máte zaměřovač, stabilík a další serepetičky XD, proto jsem odmítla střílet po prvním závodu OL, jelikož to seřizování na každou vzdálenost mě fatk neuchvátilo XD). Nejenom, že se na něj dobře kouká, když to někdo umí, ale také to hodně naučí. Akorát ty jeho kecy XD: Děti, trvá vám to jak první láska... Je hodně zvláštní ;) Tatínka má kušistu :D No, nějak jsem se tu rozkecala. Tak jsem pečlivě trénovala a něco to i vyneslo, ale to až po hromadě fotek ;)
Střílelo se v Kolesech, kde je podle pohledu, co tu moc není vidět, nejspíš přírodní parkur, či jak se tomu říká.
A tak málo nás tam bylo... XD, to je totiž tak 3/4 z toho co nás tam bylo :)
Cestou tam už hezky pršelo a stihlo nás to na střelbě ne jen jednou. Druhý déšť byl hezky s pár blesky a vypadali jsme jak kdybychom všichni skočili šipku do rybníka. Schovávali jsem se tady -> (foto už pod dešti)
... za takovým tím dřevěným přesuvem, co je napravé straně skrýšky :) jelikož je tam ďuzna. Takže se tam nahrnulo 30 lidí a hezky jsme odolávali dešti a já jediná z nich z toho měla hezkou srandu XD Akorát luk půjde na čištění, asi dnes ;) Je trochu od bahna...
Kámoš v akci :) (kategorie: OL)
Tak tohle je jeden z mé skupinky, nebyla jsem dohromady s kamarádem. Pán byl vážně skvělej a hodně mi poradil i když střílí z kladkového luku. Aspoň příjmení znám: Radda, už jsem ho viděla víckrát střílet. (kategorie: CU - Men - kladkový luk - muži)
Chtěli jste mě porád vidět a tady jsem, jen z dálky XP (kategorie: BB - Bare bow - holý luk)
Vysvětelní k tomu, jak se tohle fotí, táta totiž zkouší náš nový foťák, pokus omyl XD Tedy, mamčin nový foťák XD
A tady je už pan Brejcha, ten mi zase zachraňoval rameno, co mi po první střele poskočilo v kloubu a masíroval mi ho :) taky bezva pán, radil mi při držení těla, pak i několikrát padlo: Hezké! Pěkné XD - to by bylo, abych se nepochlubila, ne? :P
No a tenhle pán - Laifr Tomáš, střílí stejnou kategorii jako já, BB, střílel dobře, měl pěkné odhady, ale stejně jako mě to občas zaplulo do větví XD Ale v bodech byl fakt lepší XD
Prosím, i takto se dá střílet :) Trochu to tam houpalo, jak foukal vítr XD a jenom, ta tma, to je ještě pře tou bouří ;)
Já pořád tvrdím, že kdyby nebyl lenoch, bude dobrej :Da taťka mu koupil už nový luk ;)
A tak od této chvíle, co se vyčasilo, jsme cestou osychali :oD Vše napovrchu mokré XD
Kolínko Ladislav - náš poslední člen teamu - ten mi ochotně půjčoval dalekohled k nalezení středu terčíku ve zviřátku :) (kategorie: BB, ale měl mít TR-RB - Traditional Recurve Bow - tradiční reflexní luk)
Tak to je vše k několika fotkám a pak přišlo vyhlašování a i já jsem si v kategorii cadet BB odnesla jednu :)
Tak snad se vám i fotky libily :) Papa