Březen 2007

Fate-Stay Night - Mix

29. března 2007 v 15:30 | Adrasteia |  Anime a Manga

Chobit's Gallery - 9.

26. března 2007 v 18:33 | Adrasteia |  Chobits
Takže, možná se pozastavíte nad tím jménem uvedeným v závorce u Chii, oni jí nějak původně chtěli dát jméno Elda, ale tuším že její jako by otec řekl: "Co takhle Chii? To je hezké jméno.." :) A Freya (ta většinou v černém) je něco asi jako její sestra, musím konečně dočíst tu mangu XD Není čásek XD
Tak tady ještě vzpomínečka na Vánoce ;) A to je zase vše.

Girls

20. března 2007 v 17:42 | Adrasteia |  Anime a Manga
První a poslední mám asi nejradši z těchto :)

Carnelian Pictures :)

19. března 2007 v 16:20 | Adrasteia |  Carnelian
No a tady se ukazuje, že Carnelian nekreslí pouze jen dívky ^.^
Ani se mu nedivím, že má takový výraz XD

Chobit's Gallery - 8.

18. března 2007 v 15:30 | Adrasteia |  Chobits

D.N.Angel - Pár obrázků

16. března 2007 v 16:31 | Adrasteia |  Anime a Manga

Básně a jejich konec -> skončili v koši blog.cz

15. března 2007 v 18:35 | Adrasteia |  Moje vzkazy Vám
Hezký den všem, po dnešku mi došla trpělivost a smázla jsem své básně z blogu. Nechci, aby se někdo chlubil něčím, co jsem já napsala a co já vymyslela a aby mi to v klidu napsal, že za to byl pochválen, že na něj je to skvělá práce, že až tak skvělou práci učitelka nečekala! A jedničky se jen hrnuly... Od více lidí to tak je.
Takže má práce se přesouvá zpět tak maximálně do šuplíku a pokud někde potká něco ode mě, ti co moje věci znají, prosím, napište mi to.
Jenom chci poděkovat Miriamce, za pomoc, když mi prohledala 6 měsíců, jestli jsem nezapomenula něco smazat a já mezi tím prohledala zbytek.
Snad jste měli úspěšný den.
Adrasteia

Další umělec :)

15. března 2007 v 15:35 | Adrasteia |  Anime a Manga
Možná se vám budou známé a tak to i bude, od toho kdo je kreslil tu mám už tři obrázky a jsou to ty co se líbili tolik Miriamce :)

Povídky a příběhy: Soucit se skrývá v očích

14. března 2007 v 15:30 | Adrasteia |  Povídky, příběhy, knihy... Literatura
Soucit se skrývá v očích
Přihodilo se to před mnoha lety za jednoho nevlídného studeného večera v severní Virginii. Mráz pokryl vous starého muže, který čekal na převoz přes řeku, jinovatkou. Čekání se zdálo nekonečné. Mrazivým větrem ošlehané tělo znecitlivělo a ztuhlo.
Zaslechl slabý, pravidelný rytmus přibližující se kopyt, která klusala po zmrzl cestě.Úzkostlivě pozoroval několik jezdců, kteří se blížili ze zatáčky. Prvního nechal přejet, ani se nesnažil upoutat jeho pozornost. Pak projel kolem další a další. Nakonec se k místu, kde stařec seděl jako sněhová socha, přiblížil poslední jezdec. Když přijel blíž, pohlédl mu stařec do očí a řekl: "Pane, byl byste tak laskav a odvezl starého muže na druhou stranu? Zdá se, že zde není průchod pro štěstí."
Jezdec zastavil koně a odpověděl: "Samozřejmě. Jen si naskočte." Když jezdec uviděl, že stařec nemůže své napůl zmrzlé tělo zvednout ze země, seskočil a pomohl mu do sedla. Jezdec převezl starce nejen přes řeku, ale odvezl ho i tam, kam měl namířeno, což bylo jen o několik kilometrů dál.
Když se přibližovali k malé, ale útulné chaloupce, nedala jezdci zvědavost, a tak se zeptal: "Pane, všiml jsem si, že jste nechal ostatní jezdce přejet, aniž byste se je snažil přemlouvat, aby vás vzali s sebou. Pak jsem přijel já a vy jste mě okamžitě požádal, abych vás odvezl. Nejde mi do hlavy, proč jste za takového mrazivého zimního večera čekal a oslovil až posledního jezdce? Co kdybych vás odmítl a nechal vás tam napospas?"
Stařec se pomalu svezl z koně, pohlédl jezdci přímo do očí a odpověděl: "Už na světě nějakou tu dobu pobývám,. Řekl bych, že se docela dobře vyznám v lidech." A pokračoval: "Podíval jsem se do očí těch ostatních jezdců a ihned mi bylo jasné, že je moje situace nezajímá. Nemělo by žádný smysl, abych je žádal o odvoz. Ale když jsem pohlédl do vašich očí, spatřil jsem v nich laskavost a soucit. Věděl jsem, že váš jemný duch uvítá příležitost, aby mi mohl pomoci v nouzi."
Tato povzbudivá slova na jezdce silně zapůsobila. "Jsem vám velmi vděčný za to, co jste řekl," řekl starci. "Ať se mi nikdy nestane, abych se staral jen o své záležitosti a neměl čas se vší laskavostí a soucitem vyslyšeny potřeby ostatních."
Pak Thomas Jefferson obrátil koně a zamířil do Bílého domu.
(povídka z knížky: Slepičí polévka pro duši, povídka: Neznámý autor, z knihy: Brian Cavanaugh - The Sower's Seeds, všechna autorská práva jsou jim vyhrazena)

Reklama na blogu.cz

14. března 2007 v 14:17 | Adrasteia |  Blog
Reklama
Na blogu se objevila reklama - co to znamená?
Ve dnech 14. až 16. března testujeme zobrazení reklamy na blog.cz. Potom zase zmizí a vyhodnotíme, zda a jak často ji zobrazovat v budoucnu.
Proč zobrazujete na stránkách blogu reklamu?
Protože službu musíme z něčeho zaplatit. Nákup počítačů, programování i správa systému nás stojí peníze, ale vy službu dostáváte zdarma. Tedy jsme vše doteď za vás zaplatili my. Pokud to v budoucnu nemáte platit ani vy ani my, tak zbývá možnost, že to zaplatí inzerenti.
Máte právo zobrazovat reklamu na mém blogu?
Ano, máme. Při zakládání blogu jste souhlasili s podmínkami používání, kde jste svolili k tomu, že smíme na stránkách služby zobrazovat reklamu.
Nelíbí se mi zobrazování reklamy, půjdu ke konkurenci...
Na to máte samozřejmě právo. Bude nás mrzet, pokud odejdete, ale respektujeme to. Měli byste ale vědět, že i oba konkurenční systémy (bloguje.cz a estranky.cz) zobrazují na stránkách uživatelů reklamu.
Na co použijete peníze z reklamy?
Na další zkvalitňování blog.cz. V blízké době se můžete těšit na nové rozšířené žebříčky, uživatelské profily a podporu smajlíků.
No, tak to je na začátek okopírované z blogu.cz a teď asi můj názor. Je pravda: Naštvalo mě to a hlavně proto, že to kazí vzhledy blogů. Můj není super - extra, ale třeba vzhled u Miriamky na blogu to pěkně ničí:
Proč to nemůže být ve sloupci dole, zajímalo by mě to, kdo se navíc na blogu zajímá o to, jesli pojede do Frankfurtu (To si zjistim, až tam budu chtít)... Ale to je jedno. Teď se spíš ale zamysleme, každý ví, že blog.cz poskytuje jinak služby zcela zdarma a nikdo se nezajímá, kde berou finance a teď se to začlo odrážet.
Reklama je sice pěkně vlezlá věc a mohla by být trochu menšího ražení a jinde než nad záhlavím, ale je pravda, mi si služby blogu.cz neplatíme.
No a co zbývá? Je to ještě ve zkoušce, třeba ta reklama bude trochu jinde.
Adrasteia

Sister Princess - 1.

13. března 2007 v 17:13 | Adrasteia |  Anime a Manga
Každý je asi zná, hezké obrázky "Sister Princess", tak jsem se rozhodla je sem také dát, jelikož se mi oobně docela líbí :)


Zamyšlení a omluva

10. března 2007 v 20:52 | Adrasteia |  Něco o mě
Ahojky všem...
No, pro dnešek opět mé zahloubání o mém blogu. Čím dál víc zjišťuji, že to tu strašně upadá, ať je to vzhledem (ale na nich už makám + na dalších drobnostech), nebo mými příspěvky. Vůbec sem nic nepíši, ač mám shlédnutý i nějaké Anime (Elfen Lied), či Anime filmy (Spirited Away a Cowboy Bebop - The Movie) - moc toho není, nemám na to náladu a ani ty příběhy nepřepisuji jako dříve a recenze o norm. filmech by jste asi ani neocenily, toho se tenhle blog ani netýká, stejně sem nic nedávám... Nevím čím to je, ze dne na den se cítím dost divně, ale ani špatně, ale ani dobře. Ještě teď se přidal problémek na lukách s mými kámoši... No, jednoho spíš bytostně nenávidím, když to napíši upřímně. Ve škole na mě řve akorát matikář, ale to mě nebere a ještě teď jsem dostala antibiotika, ale v pondělí pádím do školy. Jediný, co po celém dni dokáži udělat je, že si sednu k počítači, pracně vám sem něco dám (akorát chci omezit to, že sem dávám zbytečně to co nafotím), co jsem stáhla a upravila a jdu si zahrát na battle.net Diablo II. + LoD. Navíc se děje i něco v rodině a mimo ní a nějak se snažím v tom chaosu najít pravdu a asi jsem jí i našla, srovnala se s ní, spíš si řekla ok: To je život a lehký nebude (za to jsem ale ráda), jen si s tím člověkem musím o tom popovídat.
Takže se spíš omlouvám, budu se snažit s tím tady něco udělat a snad se vám líbí obrázky, které jsem tak nějak zanesla do textu, pro mě mají velkou cenu a snad pro vás nebudou depresivní :) + Anketa na konci.
Adrasteia
PS: Jinak ta soutěž na lukách dopadla tak, že jsem byla 2. - nestálo to za nic, projela jsem to o 7 bodů, zatracená první a prostřední sada... Nestálo to za nic.


2. Mini-Manga Soutěž

8. března 2007 v 15:40 | Adrasteia |  Ankety
PS: Soutěž končí 10.3.2007 v 8:00.

Starý muž - The Old Man - Fotky

6. března 2007 v 17:46 | Adrasteia |  Něco o mě
No, tady jsou ještě slibované fotky z té vernisáže, už je to docela dlouho, co jsem je slíbila. Tak trochu zajímavostí:
Sochařka- Uměnlkyně: Zuzana Čížková
Materiál použitý na sochu (i na další sochy): Upravený beton
Jméno k soše jsem tedy smyslela já XD
Toto foto, jsem jako jediné fotila na makro.
No a to je vše, od této sochy, co mě zaujala nejvíce.

Chobit's Gallery - 7.

5. března 2007 v 15:50 | Adrasteia |  Chobits

Lord Sesshoumaru a Rin

3. března 2007 v 18:38 | Adrasteia |  Inuyasha
No, tady jdu zavzpomínat trochu na Inu Yashu, obrázky s Rin a Sesshoumaruem se zvláštní atmosférou:
http://jadet.deviantart.com