Srpen 2006

Inuyasha Game

31. srpna 2006 v 14:35 | Adrasteia |  Inuyasha
No, jen tak náhodou jsem našla hru, kde si může každý zahrát, za svého oblíbence:
Za dobro + základní útoky aj.:
Inuyasha
Útoky: Blade Strike, Wind Scar, Blades of Blood, Iron Reveal
Obrana: Guard
Energie: Energy Up
Kagome
Útoky: Sacred Arrow, Purify Arrow, Spirit Power, Deflect Curse
Obrana: Guard
Energie: Energy Up
Sango
Útoky: Kirara's Pouncle, Hirai Kotsu, Secred sword, Poison powder
Obrana: Guard
Energie: Energy Up
Miroku
Útoky: Wind Tunnel, Spirit Hold, Spirit Ward, Ashen Salt
Obrana: Guard
Energie: Energy Up
A za zlo, nebo druhou stranu + základní útoky aj.:
Kagura
Útoky: Dragon Dance, Summon Kanna, Dance of the Dead, Dance of Blades
Obrana: Guard
Energie: Energy Up
Kouga (Koga)
Útoky: Cyclone Dash, Fist of Rage, Wolfbite, Shard Kick
Obrana: Guard
Energie: Energy Up
Sesshoumaru
Útoky: Demon Form, Poison Claws, Tokijin, Whip of Light
Obrana: Guard
Energie: Energy Up
Naraku
Útoky: Demon Strike, Roots of Evil, Miasma, Poison Insects
Obrana: Guard
Energie: Energy Up
Hra:
Ze začátku si vyberete obtížnost: Normal x Hard. Pak za každé vyhrané kolo dostanete jednu schopnost, kterou si náhodně vyberete. Každý bojovník má: 100 životů a 100 energie. tak si to užijte, pokud jste jí ještě nehráli, je to taková oddechovka :) Adrasteia


Obrázky - Spike 1.

30. srpna 2006 v 16:58 | Adrasteia |  Cowboy Bebop

Obrázky - Eclair 2.

30. srpna 2006 v 16:47 | Adrasteia |  Kiddy Grade

Ach jo...

30. srpna 2006 v 10:42 | Adrasteia |  Moje vzkazy Vám
To je děs, už se blíží můj odjezd, nechce jed někdo místo mě do toho Chorvatska, ale upozornění: jedu tam s rodičema. Je pravda, že bych měla skákat aspoň metr vysoko, protože, první dva týdny nebudu ve škole, ale není tomu tak. Už abych tam byla... Taky se chcimomluvit, za opravdu nízký počet článků v posledních dnech. Vstávám totiž v 05:30 a chodím s mamkou do práce a když už se večer vrátím, tak jsem šťastná, že si na chvíli sednu k ICQ a pak zase jdu uklízet svůj pokoj. Snad se dneska dostanu k nějakému článku, protože vyrážíme z práce dřív. Tak mi sem třeba připište, co chcete, ať mám z čeho čerpat :) Ahoj, Adrasteia

Sesshoumaru pro Kagome

29. srpna 2006 v 17:49 | Adrasteia |  Na vaše přání
A nyní pár menších obrázečků:
No a tento pošlu Vám všem, ale dnes nejvíc těm, co na ně padla chmurná nálada:
Každý den,
rozdávej radost všem,
vždyť stačí jen,
malý úsměv...
a hned je hezčí den!

Blog

28. srpna 2006 v 15:45 | Adrasteia |  www
Mám tu další odkázek, nejedná se o stránku, kde je Manga, je jedné mé kámošky... Má tam zajímavé věci, ale je to opravdu něco jiného, než můj blog :) Ale mě se ten její líbí, stejně jako ty, co jsem tu už před delší dobou vyvěsovala... Adrasteia

Povídky a příběhy: Síla vůle

28. srpna 2006 v 10:08 | Adrasteia |  Povídky, příběhy, knihy... Literatura
Síla vůle
V malé venkovské škole se topilo ve starodávných kovových kamnech. Jeden z žáků měl vždycky za úkol přijít do školy dřív a ještě před příchodem spolužáků a pana učitele ve třídě zatopit.
Jednoho dne ráno ale našli školu v plamenech. Malého chlapce vytáhli, který měl zatopit, se jim podařilo ze sálající budovy v bezvědomí, víc mrtvého než živého. Měl těžké popáleniny dolní poloviny těla, a tak ho odvezli do místní nemocnice.
Strašlivě popálený chlapec v polovědomí na nemocničním lůžku matně slyšel lékaře, který právě mluvil s jeho matkou. Říkal, že její syn určitě umře - což by bylo skutečně nejlepší - protože požár hrozně poničil celou dolní polovinu jeho těla.
Ale statečný chlapec umřít nechtěl. Umínil si, že přežije. K údivu lékaře také opravdu přežil. Když pominulo nebezpečí smrti, zaslechl další tichou rozmluvu lékaře s matkou. Lékař říkal, že na dolní polovině chlapcova těla bylo spáleno tolik masa, že by snad bylo lépe, kdyby byl umřel, protože takhle je natrvalo odsouzen k životu mrzáka, bez jakékoli vlády nad dolními končetinami.
Srdnatý chlapec si znovu postavil hlavu. On žádný mrzák nebude. Bude chodit. Ale od pasu dolů neměl bohužel žádnou motorickou schopnost. Slaboučké nohy mu jen tak visely, byly celé, ale bez života.
Konečně ho propustili z nemocnice z nemocnice. Matka mu útlé nohy každý den masírovala, ale on nic necítil, nedokázal jimi pohnout ani o kousek. Ale to jeho vůli začít znovu chodit nijak neoslabilo.
Když nebyl v posteli byl odkázán na invalidní vozík. Jednoho slunečného dne ho matka vyvezla na dvůr, aby se nadýchal čerstvého vzduchu. Tentokrát se však místo sezení na místě vrhl z vozíku na zem. Plazil se po loktech přes trávník, nohy se za ním bezvládně plouhaly.
Dostal se až k bílému laťkovému plotu, který ohraničoval jejich pozemek. S velkým úsilím se po laťkách vytáhl nahoru. Pak se kousek po kousku vlekl podél plotu, rozhodnutý, že chodit bude. Dělal to tak každý den, až kolem plotu udusal cestičku. Nic na světě si nepřál tolik jako to, aby se v jeho bezvládných nohou zase probudil život.
Až každodenní masáže, chlapcova ocelová vytrvalost a tvrdošíjná vůle způsobily, že se dokázal postavit. Po nějaké době se už dokázal pomalu šourat, pak jít bez cizí pomoci - a potom i běhat.
Začal znovu do školy chodit a pak běhat, pro čirou radost z běhu. Na vysoké škole už závodil v lehké atletice.
Ještě později, v Madison Square Garden, tento mladík, který neměl ani přežít, který jistě nikdy neměl znovu začít chodit, který nemohl ani nikdy doufat, že bude běhat - tento mladík se silnou vůlí, doktor Glenn Cunningham, vytvořil světový rekord v běhu na jednu míli!
(povídka z knížky: Slepičí polévka pro duši, povídka:Burt Dubin, knížka: Jack Canfield a Mark Victor Hansen, všechna autorská práva jsou jim vyhrazena)

Soutěže a zase soutěže?

27. srpna 2006 v 14:21 | Adrasteia |  Moje vzkazy Vám
No, takže na chatě jsem začala přemýšlet, o nějakých soutěžích na téma: Manga a mnoho dalších... Ale teď bych chtěla znát Váš názor. Jaké byste chtěli soutěže? A chtěli byste je vůbec? Na jaké téma? Prosila bych účast většiny... Třeba by to stálo za to, ale jen mě to tak napadlo :) Adrasteia
PS: Přikládám anketku a nezapomeňte také třeba na dodání témat a názoru na celou věc.

Inuyasha - Druihd - 2.

27. srpna 2006 v 10:59 | Adrasteia |  Inuyasha

Chobits - Wallpapers - 1024x768 - 2.

27. srpna 2006 v 10:25 | Adrasteia |  Chobits
Tak tady jsou slíbené wallpapery pro ViciOuse :) Doufám, že se ti hodí.

Inuyasha obrázky

25. srpna 2006 v 7:10 | Adrasteia |  Inuyasha

Charakteristika - Rin

25. srpna 2006 v 6:56 | Adrasteia © |  Inuyasha - Charakteristiky
Jméno: Rin
Věk: 7-8
Rasa: Člověk
Miluje: No, vzhlíží k Sesshoumaruovi, takže asi až vyroste, bude mít ráda nejspíš jeho, ale teď možná, možná: Kohaku
Rodina: Všichni mrtví, zabili je zločinci
Povaha: Hodná, milá, přátelská, je trošku živější povahy :-D a i když se Vám to možná nebude zdát, je docela hodně statečná.
Její slabost: Je ještě malá
Zbraň: Leda tak její smích :), jinak nemá žádné zbraně
Útoky: Žádné
Nenávidí: Naraku
Cíl: Být stále bok po boku Sesshoumarua a Jakena
Charakteristika: Rin jako malá ztratila své rodiče, po nájezdu lupičů. Od té doby, žila ve své chatce sama a sama se o sebe starala. Lidi z vesnice jí neměli rádi a někdy na ní pořádali pomalu lovy, jen proto, že byla sama. Nemluvila a jen se snažila přežít. Jednoho dne, se jí přihodí něco nového. Setká se s Lordem Sesshoumaruem, který byl zraněn i když se k ní v první sekundu nezachoval moc dobře, začne se o něj starat, nosit mu jídlo a zkrátka ho navštěvovat... Po té jí napadne Vlčí kmen, snaží se utéct, ale oni ji jak jinak než dohoní a zabijí... Ležela bezvládně a s otevřenýma očima na zemi, když na scénu vstupuje opět Sesshoumaru. Ten, na ní namíří svým mečem, přesněji Tenseigou a oživí jí, musím přiznat, nečekala bych, že se to stane, že někdy někomu zachrání život. Po té se k němu Rin přidává a stává se mu věrnou společnicí jak jemu, tak i Jakenovi. Jediný Jaken si stěžuje: "Že ta holka zase už spí." XD Je to asi ta neusměvavější postava ze všech postav, kromě Shippa, ale ten opravdu vede někdy natvrdlé monology a není asi ani tak statečný jako ona. Rin jen, aby zachránila Mistra Jakena, tak leze pro protijed - bylinu, na jednu skálu, spadne, ale Sesshoumaru jí zachrání, ale v ruce přece svírá to, pro co přišla, život Jakena v podobě byliny...
Vzhled:
Vlasy: Černé
Barva očí: Hnědé
Výška: cca 115 cm


Angels...

23. srpna 2006 v 10:40 | Adrasteia |  Anime a Manga

Obrázky - Eclair 1.

23. srpna 2006 v 10:00 | Adrasteia |  Kiddy Grade

List papíru, který je mi dražší, něž cihla zlata

22. srpna 2006 v 23:14 | Adrasteia |  Něco o mě
No, tento list papíru jsem slíbila Pierotovi, tak tady je. Jen k němu chci dodat, že je mi dražší, než zlato. Přesně jak v tom příběhu: Všechno dobré, odnáším si i já navěky kousek lidiček z naší třídy na tomhle papíru... Před tím bílý a teď krásně barevný, plný... Asi citu a přátelství. Adrasteia

Gifs

22. srpna 2006 v 21:21 | Adrasteia |  Inuyasha
Je jich pár, ale doufám, že se zalíbí :)

Charakteristika - Shippo

22. srpna 2006 v 19:52 | Adrasteia © |  Inuyasha - Charakteristiky
Jméno: Shippo
Věk: 8 (jinak přes 50, ověřený údaj)
Rasa: Liščí Youkai
Miluje: Mizuky
Rodina: Všichni mrtví, zabiti Hromovými bratry
Povaha: Je trochu zbabělec, ale jinak se bránit sám umí, veselý, hodný, přátelský, občas řekne něco co nemá a má ve zvyku štvát Inuyashu svými chytrými radami, za své přátele se vždycky postaví i když v boji se moc neprojeví
Jeho slabost: Jen to, že je snad malý
Zbraň: Hračky a jeho kouzelné iluze
Útoky: Fox-Fire - Liščí oheň, houbičky, létání
Nenávidí: Naraka a Hromové bratry
Cíl: Pomstít otce a zabít Naraka
Charakteristika: Malý Liščí démonek Shippo je hodně veselý a ještě ho nic moc tak netrápí, až na to, že chce pomstít otce. Pořád má lepší náladu, než všichni dohromady, ale to bude asi prostě tím, že je ještě vlastně dítě. Nedalo by se o něm říct, že je to hrdina sám, většinou se schová ke Kagome, nebo za kohokoli jiného, kdo je silnější než on, ale to bude stále tím, že je ještě malý. Při všech bojích se drží stranou, ale když se opravdu něco stalo, když nebil nikde nikdo poblíž kdo by mu pomohl, vrhá se do boje po hlavě :), takže to je vlastně malý hrdina. Nejradši má asi Kagome, je s ní velký kamarád, ale ostatní (Miroka, Sango a Inuyashu) má také hodně rád. Možná mu nahradili aspoň trochu rodinu... Poprvé se s nimi setkal po té, když jim chtěl ukrást Shikon no Tama, aby pomstil otce, kterého zabili Hromový bratři. Je hrozně legrační a kdyby nedoprovázel ostatní, snad by to nebylo ani ono, bez něj ne :)
Vzhled:
Vlasy: Takové buď světle hnedé, nebo zrzavo hnědé
Barva očí: Zelené
Výška: 45 cm

Charakteristika - Miroku

21. srpna 2006 v 9:33 | Adrasteia © |  Inuyasha - Charakteristiky
Jméno: Miroku
Věk: 18 - 19
Rasa: Člověk
Miluje: Všechny dívky v jeho okolí, ale nejvíc Sango
Rodina: Všichni mrtví
Povaha: No... Povaha je velmi přátelská zejména k dívkám, ale jinak se dokáže chovat i trochu normálně, jinak je hodný, stejně jako Inuyasha, by nenechal nikoho ze svých přátel ve velkém problému, snaží se pomáhat všem... Trochu úchyl :)
Jeho slabost: Láska ke všem ženám a Kazanna v jeho ruce, která ho časem pohltí, pokud se nezbaví Narakovi kletby, kterou na ně uvalil
Zbraň: Jeho hůl, talismany a Kazanna v jeho pravé ruce
Útoky: Kazanna - Větrný tunel: Může pohltit mnoho démonů a věci kolem sebe, bohužel majiteli hrozí, že ho jeho zbraň sama pohltí, Úder holí a talismany
Nenávidí: Jeho Kazannu, Naraka a všechny jeho výtvory
Cíl: Zbavit se Kazanny, zabít Naraka a vzít si Sango
Charakteristika: Mnich Miroku je pěkný sukničkář. Honí se za každou holkou-dívkou-ženou, prostě za všemi. Jediný na co se, ale vždycky zeptá, je, jestli by mu nepovila dítě, přitom jí něžně drží za ručku a čeká pokorně na další facku. Ale pravdou je, že se zamiloval do Sango a ona do něho. Vždycky sklouzne jeho ruka na její pozadíčko a její ruka sklouzne po jeho tváři, ale trochu víc bolestně :) ... Jinak jako mnich vykonává svou povinnost dobře, až na jeho problém s rukou na dámských pozadíčkách. Je milý, hodný a přátelský, putuje s Inuyashovou skupinkou dál po jejich cestách, ať se děje cokoli. Jeho nejsilnější zbraní, je, už několikrát zmiňovaná Kazanna, ale bohužel i když je to opravdu úžasná zbraň, pokud nezabije Naraka, tak ho časem pohltí, jeho otec tak zemřel. Někdy se dokáže dokonce chovat jako samotář, málokdy, ale opravdu jen málokdy. I on má své problémy i když se někdy chová jak malý kluk. Jako postava mi docela vyhovuje, nepohrdnu nikdy, trochu zlehčením v dílech, kde už trochu přituhuje, přátele se na něj mohou určitě spolehnout a také velmi dobře bojuje. Jen jedno upozornení... Pozor na jeho ruku! XD
Vzhled:
Vlasy: Černé
Barva očí: Modré
Výška: 180 cm